Знайдіть координати точки перетину прямої 8x-4y=-20 з віссю ординат (OY).


Ответы на вопрос

Отвечает Липей Саня.

Відповідь:

8x-4y=-20

точка перетину з віссю Y буде де Y=0. Підставляємо:

8x-4*0=-20

8x=-20 | : 8

x=-20/8=-5/2  (-2.5)

Відповідь: (-2.5; 0)