Знайти площу бічноï поверхні правильноï трикутноï призми, якщо ребро основи та діагональ бічноï

грані призми вiдповiдно дорівнюють 5 і 13​

Ответы на вопрос

Отвечает Krasina Yulia.

Ответ:

180ед²

Объяснение:

∆АА1С- прямоугольный треугольник

По теореме Пифагора

АС=√(А1С²-АА1²)=√(13²-5²)=√(169-25)=

=√144=12ед

∆АВС- равносторонний треугольник

Р(∆АВС)=3*АС=3*12=36ед.

Sбок=Р(∆АВС)*АА1=36*5=180ед²