1.10. Трикутники ABC i A,B,C, – подібні. Їх периметри від- повідно дорівнюють 12 см і 48 см.

Знайдіть AB, якщо A, B = 20 см. AB, А) 6 см; Б) 5 см; В) 4 см; Г) 20 см. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимова Екатерина.

Ответ:Узнаём коэффициент подобия

k=P/P2=12/48=1/4

AB=20•1/4=5

Ответ Б 5 см

Объяснение: