224. Знайдіть кути трапеції ABCD, прилеглі до бічної сторони CD, якщо кут C: кута D = 8:7.


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Иван.

Ответ:

Кут С=96°

Кут D=84°

Объяснение:

Нехай кут С відноситься до кута D як 8:7, коефіцієнт пропорційності х. Тоді кут С = 8×х, а кут D =7×х.

Сума кутів прилеглих до бічної сторони трапеції дорівнює 180° => C+D=180°.

Складаємо рівняння: 8х+7х=180; 15х=180; х=180:15; х=12.

1)кут С=8×12=96° 2)кут D=7×12=84°.