Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 9 см,а бічна сторона 8 см. Знайти периметр подібного йому

трикутника, якщо його основа 18 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грудницкий Василий.

Ответ:

9/18=1/2   отношение сторон

8*2=16см боковая сторона

18см основание

Р=16+16+18=50см

Объяснение: