Знайти відстань від рочатку координат до точки А (-3;-4)


Ответы на вопрос

Отвечает Сенина Карина.

Ответ:

A (-3; -4)

Початок координат :  O (0;0).

Відстань між точками:

ОА=\sqrt{(x_{A} -x_{O} )^{2} +x=y_{A} -y_{O})^{2}   }=\sqrt{((-3)-0)^{2}+((-4)-0)^{2}  } =\sqrt{9+16}=5

Відповідь 5