знайти градусну міру кутів рівнобедреного трикутника, якщо кут при його основі на 30° менший від

кута між бічними сторонами​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Ответ:

50°   80°   50°

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС,  ∠А=∠С;  ∠В-∠А=30°.  ∠А - ? ∠В - ?  ∠С - ?

Нехай ∠В=х°, тоді ∠А=∠С=х-30°

х+х-30+х-30=180

3х=240;  х=80

∠В=80°,  ∠А=∠С=80-30=50°