Розв‘яжіть прямокутний трикутник якщо катет а=37, кут альфа=35 градусів. Пожалуйста полное решение

и на украинском языке!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Ксения.

Відповідь:

AB = 64,46 см; AC = 52,86 см; Кут CBA = 55 градусів.

Пояснення:

Оскільки в умові не було точно вказано як взаємно розташований катет а і кут альфа, я взяв що кут альфа навпроти сторони а (як на рисунку).

Оскільки трикутник прямокутний то можемо використовувати синус кута а для знаходження гіпотенузи:

sin a = CB/AB;

AB=CB/sin a = 37/0,574 = 64,46 см

Катет АС знайдемо за тангенсом альфа:

tg a = CB/AC

AC=CB/tg a = 37/0,7 = 52,86 см

Кут CBA = 90-35 = 55 градусів.