Діаметр кола 7 см знайдіть довжину кола


Ответы на вопрос

Отвечает Корунец Аня.

Ответ:

Формула — ι = 2πR, поскольку R = D/2ι = 2π*(D/2)

Подставляем — ι = 2*(3,14)*(7/2) = 6,28*3,5 = 21,98

Объяснение: