Прошу,срочно помогите!!! Периметр і площа прямокутника дорівнюють відповідно 18 см та 20 см2.

Знайти периметр подібного йому прямокутника з площею 5 см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Катя.

Відповідь:

Пояснення:

P1 : S1 = P2 : S2

P2 = P1*S2/S1

P2 = 18*5/20 = 4,5