Сторона правильного трикутника, описаного навколо кола, дорівнює 6√3 см. Знайдіть сторону

правильного шестикутника, вписаного в дане коло. Плз

Ответы на вопрос

Отвечает Новик Лена.

Ответ:

решение смотри на фотографии


Отвечает Юрлова Леся.

Ответ:

Радіус  вписаного кола навколо правильного трикутника обчислюється за формулою  R=(а√3)/6 отже:

R=(6√3*√3)/6 =3 (см)

Радіус  описаного кола навколо правильного шестикутника дорівнює його стороні  R=а  отже:

а=3 (см)  сторона правильного шестикутника, вписаного в дане коло.