944. Площа трикутника дорівнює 36 дм2, а одна з його висот - 8 дм. Знайдіть довжину сторони, до

якої проведено цю висоту​

Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Полина.

Ответ:

Площа трикутника обчислюэться за формулою:

S=1/2ah  де а сторона, h висота проведена до цієї сторони.

36=1/2а*8

а=9 (см) довжина цієї сторони.