Частину стіни, яка мас форму прямокутника з розмірами 4,4 м і 2,2 м. необхідно покрити кахлем.

Скільки плиток для цього знадобиться, якщо плитка має форму квадрата зі стороною 1,1 дм?

Ответы на вопрос

Отвечает Крючкова Валентина.
Відповідь:
800шт.

Розв'язання:
Sстіни=4,4*2,2=9,68м²
1,1дм=0,11м.
Sкахл=0,11²=0,0121м²
9,68:0,0121=800 шт. кількість кахлі.
Отвечает Leonov Ivan.

Відповідь:

800 плиток

Пояснення:

знайдемо площу стіни:

4,4* 2,2=9,68 м^2= 968 дм^2

тепер знайдемо пллощу плитки

1,1*1,1=1,21 дм^2

968: 1,21= 800 плиток