Знайти площу рівностороннього трикутника зі високою 3√3​


Ответы на вопрос

Отвечает Акуленко Ульяна.
Відповідь:
9√3 од²

Розв'язання:
Формула розрахунку висоти рівностороннього трикутника:
h=a√3/2; де а- сторона трикутника.
а=2h/√3=2*3√3/√3=6 од.
S=½*a*h=½*6*3√3=9√3 од²