Помогите пожалуйста!!! Катети прямокутного трикутника дорівнюють 4 см і 5 см. Знайдіть довжину

медіани три-кутника, що проведена до меншого катета.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вирстюк Саша.

Ответ:√29

Объяснение: теорема Піфагора ВД²=ВА²+АД²= 25+4=√29