Знайти площу повної поверхні циліндра, якщо радіус основи дорівнює 10 см, а твірна – 7 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Попкова Даша.
Відповідь:
340π см²

Розв'язання:
Sосн=πR²=π*10²=100π см²
Sбіч=2πRh=2π*10*7=140π см²
Sпов=2*Sосн+Sбіч=
=2*100π+140π=340π см²