Прямокутний трикутник ABC вписаний в коло <А=60°, AC=10 см. Знайдіть АОСрочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Задача перевіряє знання теореми синусів.

AC / sin (<А) = 2R = 2AO
10 / \frac{\sqrt[]{3} }{2} = 2AO.

AO = \frac{10\sqrt[]{3} }{3}.