Внаслідок паралельного перенесення точка А (-4; 9) переходити до точки А1(5;-8) Знайдіть координати

точки В1, у яку переходити точка В(2; 3) за такого паралельного перенесення. Як найшвидше Дякую!

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

Координати точки В₁(11;-14)

Объяснение:

Внаслідок паралельного перенесення точка А (-4; 9) переходити до точки А₁(5;-8) Знайдіть координати точки В₁, у яку переходити точка В(2; 3) за такого паралельного перенесення

Паралельним перенесенням називають таке перетворення фігури, при якому її довільна точка М(х; у) переходить у точку М'(х + а; у + b), де а і b- одні й ті самі для всіх точок фігури.

Якщо точка M' має координати (х'; у'), то отримаємо формули паралельного перенесення:

х' = х + а,

у' = у + b.

Розв'язання

1)  А (-4; 9) → А₁ (5; -8)

Щоб знайти значення а і b, у формули паралельного перенесення  підставимо значення відповідних координат точок А і А₁. Матимемо:

5=-4+а; а=5+4; а=9

-8=9+b; b=-8-9; b=-17

Отже, формули паралельного перенесення матимуть вигляд:

х' = х + 9,

у' = у -17.

2)  В(2; 3) → В₁ (х'; у')

Тоді:

х' = 2 + 9=11,

у' = 3 -17=-14.

Отже, В₁ (11; -14).

В і д п о в і д ь. В₁ (11; -14).