Чи можна у куб довжина ребра якого дорівнює 7 см помістити кулю з радіусом 4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Артур.

Ответ:

Так, можна

Объяснение:

Vкуба=а³=7³=343 см³

Vкулі=4πR³/3=4*3,14*4³/3=267,9 см³

Об'єм кулі меньше, тож кулю можна помістити в куб