точка В належить відрізку АС і розбиває його на дві частини які відносяться 1:4. Визначити чому

дорівнює AB iCB якщо AC+40cm 100b срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Градовський Андрей.

Ответ:

AB=40/5=8

СВ=AB*4=8*4=32