Промінь LP ділить кут FLB що дорівнює 95 градусів на два кути знайди кут FLP і кут PLB якщо їх

градусні міри відносяться як 1:4 Поможіть будь ласка це контрольна робота

Ответы на вопрос

Отвечает Велицкая Кристина.

Ответ:

1+4= 5

95:5=19°

1×19=19°-кут FLP

4×19=76°-кутPLB

Объяснение: