1. Точки А. В. С лежать на одній прямій. Точка С- внутрішня точка відрізка АС. АС=5см, ВС на 3 см

більший за відрізок АС. Знайдіть довжину відрізка AB. Помогите((((​

Ответы на вопрос

Отвечает Димов Никита.

Ответ:

13

Объяснение:

ВС=АС+3=5+3=8 (см)-ВС;

АВ=АС+ВС=8+5=13 (см)

Ответ:13 см

оформление не супер идеально, но решение само правильное