Відрізок СD - бісектриса трикутника АВС . АС=12см, ВС=18см, АD=10см. Знайти ВD. а) 15 б) 27 в) 24

г) 36

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Даша.

Ответ:

15

Объяснение:

BD від. BC як

Ad від. Ac тоді складаємо рівняння

x÷ 18= 10÷ 12

x=( 18•10)÷ 12

x=180÷12

x=15

від. означає відноситься до

Bd=x