СРОЧНО МНОГО БАЛЛОВ Найдите медианы треугольника со сторонами 6м, 7м и 8м


Ответы на вопрос

Отвечает Кривенко Анастасия.

Відповідь:

Пояснення:

 a = 6 м ;  b = 7 м ;  c = 8 м  ;  AA₁ = m₁ ;  BB₁ = m₂ ;  CC₁ = m₃ - медіани .

  Скористаємося симетричними формулами для медіан тр - ника :

  m₁ = 1/2 √( 2b² + 2c² - a² ) ;    m₁ = 1/2 √( 2 * 7² + 2 * 8² - 6² ) =

       = 1/2 √ ( 98 + 128 - 36 ) = 1/2 √190 ( см ) ;    m₁ = 1/2 √190 см .

    Так само обчислюємо  дві інші медіани за формулами :

  m₂ = 1/2 √( 2a² + 2c² - b² ) ;      m₃ = 1/2 √( 2a² + 2b² - c² ) .