Сферу перетинає площина, яка проведена на відстані 48 см ві її центра. Знайдіть радіус сфери,

якщо він відноситься до раді уса одержаного перерізу як 25:7. Даю 15 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Подольная Настя.

Ответ:

Дано:

Радіус перетину сфери та площини, яка його перетинає: r = 48 см

Відношення радіусів сфери та перетину: R:r = 25:7

Знайти:

Радіус сфери: R

Розв'язання:

За відомим відношенням між радіусами сфери та її перерізу з площиною, можна записати:

R:r = 25:7

Підставляємо відомі значення та отримуємо:

R/48 = 25/7

Помножимо обидві частини на 48, щоб виділити R:

R = 48*(25/7)

R = 171,43 см

Відповідь:

Радіус сфери дорівнює 171,43 см (округлено до двох знаків після коми).