Знайдіть кути трикутника, якщо вони пропорційні числам 2, 3 і 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Настя.

Ответ:

Объяснение:

Нехай одна частина - х , тоді співвідношення 2х, 3х, 5х

Сума кутів трикутника складає 180°

2х + 3х + 5х = 180

10х = 180

х = 180 : 10

х = 18

2х = 2 * 18 = 36° перший кут

3х = 3 * 18 = 54°  другий кут

5х = 5 * 18 = 90°   третій кут