Осьовим перерізом конуса є правильний трикутник, периметр якого 24 см. Знайдіть висоту конуса.


Ответы на вопрос

Отвечает Коцюба Юля.

Ответ:

4√3 см

Объяснение:

якщо трикутник ABC правильний, тоді його сторона АB=BC=AC=24/3=8 см.

точка О-середина AC

AO=1/2AC=4 см

тоді з прям. трикутника ABO, за т.Піфагора:

h=BO= √AB^2-AO^2 =√64-16=4√3 см