Знайди гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо катети дорівнюють 9 см та 40 см. помогите

пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Даниил.

Объяснение:

Дано:

a = 9 см

b = 40 см

Знайти:

c - ?

За теоремою Піфагора:

с² = а²+b²

c² = 9²+40² = 81+1600 = 1681

c = √1681 = 41 см

Відповідь: с = 41 см