1.Знайти радіус кола, описаного навколо рівностороннього трикутника, якщо радіус кола, вписаного в

цей трикутник, дорівнює 5см. СРОЧНООО​ ДАЮ 50 БАЛОВ срочнооооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анастасия.

Объяснение:

r=5 см

R=(a√3)/3

a -сторона

r=(a√3)/6 => a=6r/√3=6•5/√3=

=30/√3=10√3 см

R=(10√3•√3)/3=(10•3)/3=10 см