Катети прямокутного трикутника відносяться як 3:4, а гіпотенуза дорівнює 10 см. Знайти периметр

трикутника. СРОЧНО ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Aleinikova Margheret.

Ответ:

24 см.

Объяснение:

Дано: прямокутний трикутник; а:в=3:4,  с=10 см.  Р - ?

Знайдемо катети а і в за теоремою Піфагора.

а-3х см,  в=4х см, тоді 10²=(3х)²+(4х)²;  100=9х²+16х²;  25х²=100;  х²=4.

х=2

а=3*2=6 см,  в=4*2=8 см.

Р=6+8+10=24 см.