НАДО ОЧЕНЬ Три кути чотирикутника, вписаного в коло, взяті в порядку слідування, відносяться як

2:4:7. Знайдіть кути чотирикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Андрей.

Відповідь:

40°, 80°, 140°, 100°

Пояснення:

Оскільки чотирикутник вписаний, то сума протилежних кутів 180°. Кути послідовні, тоді сума протилежних кутів 2х+7х=180, звідси х=20.

Тоді кути :

2×20=40°,

4×20=80°,

7×20=140°,

і четвертий кут 180-80=100°.

Отже, кути чотирикутника:

40°, 80°, 140°, 100°