Якщо циліндр висотою 10 см вписано в кулю, то її радіус дорівнює: а) 5 см б) 10 см в) 20 см г) 15

см. Можно пожалуйста с объяснением!

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:

Якщо циліндр вписано в кулю, це означає, що діаметр циліндра дорівнює діаметру кулі, а висота циліндра рівна діаметру кулі.

Отже, у даному випадку висота циліндра дорівнює 10 см, оскільки вона є діаметром кулі.

Тепер, ми можемо визначити радіус кулі, використовуючи формулу для об'єму кулі:

V = (4/3) * π * r³,

де V - об'єм кулі, π - число пі, r - радіус кулі.

Оскільки діаметр кулі дорівнює висоті циліндра (10 см), то радіус кулі рівний половині діаметра, тобто r = 10 / 2 = 5 см.

Таким чином, правильна відповідь: а) 5 см, оскільки радіус кулі, в яку вписано циліндр, дорівнює 5 см.

Можна кращу відпвідь

Отвечает Мустафин Муслим.

Ответ:

а)5 см

Объяснение:

радіус кулі буде дорівнювати половині діаметру