дам 30 балів будь ласка допоможітьзнайдіть невідомі сторони прямокутного трикутника авс (∠с = 90)

ас=3 см sіnв=1/4

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Даша.

Ответ:

Объяснение:sin A=3/5  AC=8см

sin A=BC/AB    cos A=AC/AB

AB = AC/ cos A

cos² A+sin² A=1

cos A = 4/5

AB=8/(4/5) = 8*5/4=40/4=10cм