7клас!! Точки C,D,N лежать на одній прямій . Знайдіть довжину відрізка CN,якщо

CD=8,2,DN=3,7.Скільки розв'язків має задача? Будь ласка допоможіть!

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Екатерина.

Ответ:

1) СN=11,9 од

2) СN=4,5 од.

Объяснение:

1) Розв'язок:

т.D лежить між точками С; N.

CN=CD+DN=8,2+3,7=11,9 од.

2) Розв'язок:

т.N лежить між точками С;D

CN=CD-DN=8,2-3,7=4,5 од