5. Електродвигун розвиває потужність 2,5 кВт. За скільки часу такий двигун виконає роботу 6 МДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Козак Аня.

Відповідь:

40хв

Пояснення:Потужність електродвигуна виражається у кіловатах (кВт), а робота - у джоулях (Дж). Для визначення часу, за який двигун виконає роботу, можна скористатися формулою:

Робота = Потужність * Час

У даному випадку, потужність електродвигуна дорівнює 2,5 кВт, а робота - 6 МДж, що відповідає 6 * 10^6 Дж.

Підставляючи відповідні значення до формули, отримуємо:

6 * 10^6 Дж = 2,5 кВт * Час

Щоб визначити час, спочатку перетворимо потужність на вати:

2,5 кВт = 2,5 * 10^3 Вт

Тепер можемо вирішити рівняння:

6 * 10^6 Дж = 2,5 * 10^3 Вт * Час

Час = (6 * 10^6 Дж) / (2,5 * 10^3 Вт)

Час = 2400 секунд

Отже, електродвигун виконає роботу 6 МДж за 2400 секунд або 40 хвилин.