7. Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 8 см та 17см, а бічна сторона 5см. Знайдіть площу

трапеції. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Ответ:

розглянемо прямокутний трикутниу, щоб знайти висоту(другий катет) треба знати перший. перший катет = (17-8)/2 = 9/2 = 4,5 см

теорема Піфагора:  \sqrt{25 - 20,25} =\sqrt{4,75} ≈ 2,2 см, це висота трапеції

середня лінія: (17+8)/2 = 25/2 = 12,5 см

площа = середня лінія * висоту = 12,5 * 2,2 = 27,5 см квадратних

але є одне але: гіпотенуза не може бути меньша за суму двох катетів, а виходить, що 4,5 + 2,2 = 6,7 > 5. тому хай вчителька не дає рандомних чисел більше , бо такої трапеції не існує

Объяснение: