Допоможіть будь ласка! Площа трапеції дорівнює 50 см, висота і одна основа 13см і 12 см. Потрібно

знайти другу основу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Неруш Лиза.

Ответ:

S = h * сер лін

сер лін = S/h

сер лін = (a + b)/2, a та b - основи

S/h = (a+b)/2

50/13 = (a+12)/2

100 = 13a + 156

13a = - 56

a = - 56/13

значить в умові помилка , раз мінусове число

Объяснение: