8. Один з кутів трикутника дорівнює 48°, а два інших відносяться як 2 : 4. Знайдіть ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Лена.

Ответ:

Объяснение:

2х +4 х +48 = 180

6 х = 132

х = 22

первый угол 22*2 = 44°

второй 22*4 = 88°