4.3найдіть скалирний дсбуток векторів а (5; 3) і ії (2; 4).


Ответы на вопрос

Отвечает Ишмухаметова Лилиана.

Ответ:

22

Объяснение:

Вектори a(5; 3) , b(2; 4) . Скалярний добуток

даних векторів

a×b=5×2+3×4 = 10+12=22 .