Обчисліть площу рівнобедреного трикутника, довжини бічної сторони якого 13 см, а довжина основи 24

см. ПОМОГИТЕЕЕ ПЖЖЖЖ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Никита.

Ответ:

По Герону

p= (13+13+24) : 2= 50:2 = 25

площадь √ (25×(25-13)² × (25-24)) = 5×12×1= 60/см²/