29.21. У прямокутну трапецію ABCD (BC || AD, AB | AD) вписано коло iз центром у точці О. Знайдіть

площу трапеції, якщо ОС = 6 см, OD = 8 см. 09.22. У прямокутну трапецію вписано коло радіуса 12 см. Більша срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаханов Азамат.

1)

CD = \sqrt{OC^{2}+OD^{2}  } = \sqrt{8^{2}+6^{2}  } =100 cm\\r = OD*\frac{OC}{CD} =  8*\frac{6}{10}= 4.8 cm\\h=2*r=2*4.8=9.6cm\\l=\frac{h+CD}{2}=\frac{9.6+10}{2}=9.8cm\\S=h*l =9.6*9.8=94.08cm^{2}

2)не повна задача. Що знайти