Знайдіть сторону правильного шестикутника, якщо сума всіх його діагоналей дорівнює 24.


Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

4/(1+√3)

Объяснение:

шестикутник має 9 діагоналей, три з яких рівні 2а, а решта 6 рівні а√3. (а - сторона шестикутника).

загалом маємо 3*2а+6*а√3=6а+6а√3=6а(1+√3)

6а(1+√3)=24

а=4/(1+√3)