Знайти площу бічної поверхні правильної чотирикутної призми у якої кожне ребро 2см.


Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.

Ответ:

Площа бічної поверхні призми дорівнює 16см²

Объяснение:

а=2см

h=2см

Росн=4а=4*2=8см

Sбіч=Росн*h=8*2=16см²