Чи правильно, що b=c-a, якщо а(2,-3,5), b(2,4,3), c(4,1,8).​


Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Елизавета.

Ответ:

Правильно, вектор b мае координати (2;4;3)

Объяснение:

Знайдемо координати вектора b=c-a, якщо a(2;-3;5) c(4;1;8). Маемо:

b=c-a

b=(4-2;1-(-3);8-5)

b=(2;1+3;3)

b=(2;4;3)

Вiдповiдь:

Правильно, вектор b мае координати (2;4;3)