Знайти площу трапеції, основи якої дорівнюють 8 см і 13 см, а висота - 10 см. прошу очень

срочно!!!!! умоляю

Ответы на вопрос

Отвечает Лыдина Александра.

Ответ:

Площа трапеції може бути знайдена за формулою:

S = (a + b) * h / 2,

де a і b - довжини основ трапеції, h - висота.

Підставляючи дані, отримаємо:

S = (8 + 13) * 10 / 2 = 21 * 10 / 2 = 210 / 2 = 105 (квадратних сантиметрів).

Отже, площа трапеції становить 105 квадратних сантиметрів.