Дано |a| = 5, |b| = 2, < (a,b) = 30. знайти a • b


Ответы на вопрос

Отвечает Безруков Даниил.

Відповідь:

Доброго дня! Якщо ви маєте на увазі скалярний добуток векторів a та b, то він може бути обчислений за формулою: a • b = |a| * |b| * cos(< (a,b)), де < (a,b) - кут між векторами a та b. Замінивши значення у формулу, отримуємо: a • b = 5 * 2 * cos(30) = 10 * (√3/2) = 5√3.