ДУЖЕ СРОЧНО Пряма РК дотикається до кола з центром О в точці Р, < PKO = 30°.2) Знайдіть радіус

кола, якщо відомо, що КО =3.2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Омар Сейлхан.
Заміняючи значення, отримуємо:
sin(30°) = PK / 3.2

Знаходимо значення sin(30°) (0.5) та розв’язуємо рівняння:
0.5 = PK / 3.2

PK = 0.5 * 3.2
PK = 1.6 см

Отже, радіус кола дорівнює 1.6 см.