Знайдіть кути трикутника, якщо сума його внутрішніх кутів і одного зовнішнього кута дорівнює 300°,

а різниця двох кутів, не суміжних із зовнішнім, дорівнює 10°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бодолан Мария.

Ответ:

55°   65°   60°

Объяснение:

∠ВСК=300-180=120°

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі внутрішніх кутів, не суміжних з ним.

х+х-10=120

2х=130

х=65

∠А=65-10=55°.  ∠В=65°, ∠С=180-120=60°