Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 22 см і 8см, а бічна сторона - 8см. Знайдіть периметр

трапеції. (А 46-см; Б-36см; В-38см; Г-42см)​

Ответы на вопрос

Отвечает Омаров Рамазан.

Ответ:

периметр - сума всіх сторін. так як трапеція рівнобічна, то бічні сторони рівні, тоді периметр трапеції (Р)=22+8+8+8=22+8*3=22+24=46 см. Відповідь: А(46 см)

Объяснение: