Нехай triangle ABC - рівнобедрений з основою AC = 12CM AB = CB = 10cM Проведемо висоту ВМ

трикутника до його основи АС, BM perp AC .​

Ответы на вопрос

Отвечает Кисюк Диана.

Ответ:

Для знаходження висоти трикутника BM, ми можемо використовувати властивості рівнобедреного трикутника. У рівнобедреному трикутнику ABC, де AB = CB = 10 см і AC = 12 см, висота BM розділить основу AC навпіл, оскільки вона перпендикулярна до основи.

Спочатку знайдемо половину довжини основи AC:

Половина довжини основи AC = AC / 2 = 12 см / 2 = 6 см.

Тепер ми маємо правокутний трикутник AMB, де AM = 6 см (половина основи AC), AB = 10 см (пів основи AC), і BM - це висота трикутника.

Ми можемо застосувати теорему Піфагора до цього трикутника:

BM² + AM² = AB²

BM² + 6 см² = 10 см²

BM² + 36 = 100

BM² = 100 - 36

BM² = 64

BM = √64

BM = 8 см.

Отже, висота BM трикутника ABC дорівнює 8 см.